Menu

Přihlášení

Eliptický trenažér

     Eliptický (nebo také Crossový) trenažér Kettler Rivo P umožňuje svým eliptickým nebo klouzavým pohybem nášlapných ploch velmi účinné a komplexní posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšeného zatěžování kloubů. Je tak vyváženým tréninkem srdečního oběhu a ideální podporou látkové výměny. Crossový trénink je zároveň osvědčeným postupem při hubnutí, posilování všech hlavních svalových partií najednou a získávání fyzické kondice.

     Parametry zátěže jze nastavovat v širokém rozmezí a přizpůsobit tak průběh tréningu individuálním možnostem a schopnostem. Pokud do programu zadáme pohlaví, hmotnost a věk, počítač vyhodnocuje průběžně množství spálených kalorií a zatížení srdeční soustavy. Velmi účinný je i opačný postup, zvolíme zatížení srdce a trenažér přizpůsobuje tomuto požadavku úroveň zátěže.

     Eliptický trenažér posiluje všechny svalové skupiny s výjimkou břišního svalstva. Tuto mezeru vyplňuje jednoduchá a účinná sklapovačka. která je Vám k dispozici spolu s eliptickým trenažérem po celou dobu Vašeho pobytu. 


Kettler Rivo P
20.01.2011
Kettler Rivo P
29.11.2011
Pohled na ovládací panel
29.11.2011
Čeština