Menu

Přihlášení

Popis provozu

     Zařízení podporuje partnerství, nejlépe se zde budou zřejmě cítit 2 klienti. Studio však můžete navštívit i sami a přitom volné místo zůstane nevyužito, budete mít dokonalé soukromí.

 

      Při Vašich prvních návštěvách Vás přivítáme osobně, vysvětlíme ovládání a funkce jednotlivých zařízení. Budete-li naším pravidelným klientem, svou přítomností vás potom nemusíme rušit. Než se stihnete převléknout a osprchovat, bude pro vás připravena vyhřátá infrasauna, kterou budete sdílet se svým partnerem. Provoz infrasauny se ukončí po nastaveném čase. Pak se můžete střídat na masážním křesle a eliptickém trenažéru.  

 

     Po celou dobu Vašeho pobytu máte k dispozici sociální zařízení se sprchovým koutem, můžete poslouchat příjemnou hudbu z vámi přinesených CD. Naše zařízení má kvalitní zvuk. Máte rovněž možnost se kdykoliv občerstvit chlazenými balenými nápoji.

  

Obvyklá provozní doba:
Po – Čt: 9:00 – 22:00 hod., Pá: 9:00 – 16:00 hod., Ne: 18:00 – 22:00 hod.. Poslední nástup 2 hodiny před koncem provozní doby. Provozní doba se může měnit, nejlépe zjistíte její aktuální stav nahlédnutím do rezervačního systému.


Prozatím žádné obrázky.
Čeština